8. 1. 2020

Tábor 2021

Vážení rodiče, milí kamarádi,

i když letní prázdniny jsou ještě daleko, a řada Vašich dětí se stále učí z domova a koronaviru pořád nedochází síly, přesto jsme se rozhodli uskutečnit letos Letní dětský tábor Skoronice 2021

Je nám jasné, že stále bude řada omezení, ale získali jsme řadu informací, jak loni podobné tábory fungovaly a jaké podmínky vyžadovala hygiena. Nebude to jednoduché pro nás, ale ani pro děti. Určitě ale stojí pobyt na táboře i přes některá omezení za to.

Hlavní téma tábora se děti tradičně dozví až ve Skoronicích. Takže nezbývá, než se těšit na další tradiční věci, jako jsou tábornické dovednosti, říčka Malše, stany s podsadou, zpívání u táboráku, vaření na bezva kamnech, noční hlídky a báječné počasí.

Letos chceme pořádat pouze jeden trochu zkrácený turnus od 6. 7. do 17. 7. 2021 s celkovou kapacitou tábora max. 40 míst. Účastnický poplatek pro letošní tábor je stanoven na 5 757 Kč. Bohužel se do ceny promítá zdražení potravin, nákup hygienických a desinfekčních prostředků, roušek, nákup dovybavení tábora požadovaného hygienickými předpisy…

V případě zájmu o účast vašeho dítěte na letošním táboře Vás prosíme o vyplnění předběžné přihlášky, její naskenování a brzké zaslání na mail tabor.skoronice@seznam.cz. Potvrzení o – zařazení/nezařazení – dítěte na tábor dostanete do pěti pracovních dní na mail uvedený v předběžné  přihlášce, která musí být řádně vyplněna a podepsána.

Vzhledem k rozdělení dětí do oddílů podle věku a do stanů podle pohlaví má rozhodující slovo o účasti konkrétních dětí hlavní vedoucí tábora.

Rovněž si vyhrazujeme právo tábor zrušit, např. při zhoršení epidemiologické situace, nařízení dalších omezujících podmínek, atd. Věříme však, že letos to již nebude nutné.

 S pozdravem

Tomáš Bican

hlavní vedoucí tábora

 

Doplňující informace

Borovice.cz