8. 1. 2020

Tábor 2022

Vážení rodiče, milí kamarádi, velevážení táborníci,

ačkoli si venku zima žije svým běžným zimním životem, konec prvního pololetí se blíží mílovými kroky a letní prázdniny ještě nejsou úplně na dohled, máme pro vás milou, letní zprávu. Příprava letního dětského tábora Skoronice 2022 je pro Vás v plném proudu i letos, a sice v pirátském stylu.

Jak jsme některým z vás předem avizovali, přihlašování na Skoronice 2022 bude spuštěno 22. den roku 2022. Tento den se přiblížil, a proto Vám tímto spouštíme přihlášky na pirátskou výpravu.

Ani letos se nám nejspíš nevyhnou určitá omezení či specifické podmínky vyžadované hygienou, ale to nás odhodlané piráty nezastaví a poplujeme jižním směrem na náš oblíbený ostrov Skoronice.

Chtěli bychom letos pořádat jeden turnus od 6. 7. do 23. 7. 2022 (krásných 18 dní) s celkovou kapacitou tábora max. 40 míst. Účastnický poplatek pro Skoronice 2022 je stanoven na 6 890 Kč, tj. v přepočtu 382,-/ den.

V této ceně je zahrnuto:

  • doprava autobusem z Prahy do Skoronic a zpět
  • ubytování ve stanech s podsadou
  • 5x denně strava
  • celodenní program vedený zkušenými vedoucími
  • zdravotnický dozor kvalifikovanou zdravotnicí
  • vybavení požadované hygienickými předpisy
  • říčka Malše, zpívání u táboráku, báječné počasí a prima kamarádi.

V případě zájmu o účast vašeho dítěte na letošním táboře Vás prosíme o vyplnění předběžné přihlášky, její naskenování a brzké zaslání na mail tabor.skoronice@seznam.cz. Potvrzení o – zařazení nebo nezařazení – dítěte na tábor dostanete do pěti pracovních dní na e-mailovou adresu uvedenou v předběžné přihlášce, která musí být řádně vyplněna a podepsána.

Vzhledem k rozdělení dětí do oddílů podle věku a do stanů podle pohlaví má rozhodující slovo o účasti konkrétních dětí hlavní vedoucí tábora.

Vyhrazujeme si právo tábor zrušit, např. při zhoršení epidemiologické situace, nařízení dalších omezujících podmínek atd. Věříme však, že to letos nebude nutné.

Těšíme se na Vás.

Tomáš Bican a Michaela Krupová

hlavní vedoucí tábora

 .

Podmínky a provozní řád 2021

 .
Předběžná přihláška 2022

.

Doplňující informace

Seznam věcí na tábor  /  Galerie 2019   /  Facebook

Borovice.cz