8. 1. 2020

Tábor 2023

Milí táborníci, přátelé táborových ohňů, rodiče,

rada starších našeho táborového sdružení se pomalu začala probouzet ze zimního spánku a dalekohledem se zahleděla směrem k letním měsícům. Jaký asi bude letos tábor? Břehy Malše jsou sice zatím pokryty krustou ostrého ledu a tráva na louce pocukrovaná sněhem, ale vše se už těší, až táborníci v červenci zase přijedou. Takže, přátelé, tábor bude! Těšme se😊

Naši léty ostřílení vedoucí už spřádají plány, které hry na vás letos vyzkouší. V tvůrčích hlavách se také rodí program celotáborové hry, ale pššššt…..letos vám téma předem neprozradíme. Nebo aspoň ne teď a jen tak. Čekejte šifrovanou zprávu! Určitě se ale můžete těšit na tajemství, zážitky, legraci i ponaučení.

Termín letošního tábora stanovila rada starších na 9. – 28. 7. 2023. Tedy krásných 20 dní, které nám umožní nechat odvanout ruch města, užít si energii přírody, prohloubit přátelství i zažít spoustu dobrodružství.

Přihlašování spouštíme v pondělí 23. 1. 2023, tak pospěšte, máme jen 40 míst. Pro vašeho kamaráda či kamarádku se ale místo jistě najde😊

Letošní cenu vypočítal strážce táborového měšce na 7 890 korun českých (tj. 395 korun na den). Se zodpovědností sobě vlastní vytvořil takový rozpočet, abychom si mohli i za stávajících cen vařit zdravá a chutná jídla (znáte ty druhé a třetí večeře po noční bojovce) a připravit pestrý a zábavný program.

V této ceně je zahrnuto:

  • doprava autobusem z Prahy do Skoronic a zpět
  • ubytování ve stanech s podsadou
  • 5× denně strava (a někdy i častěji)
  • celodenní program vedený zkušenými vedoucími
  • zdravotnický dozor kvalifikovanou zdravotnicí
  • vybavení požadované hygienickými předpisy
  • neskutečně krásná louka u říčky Malše, zpívání u táboráku, báječné počasí a prima kamarádi.

Chcete-li s námi letos do Skoronic jet (doufáme, že ano 😉), poproste své rodiče o vyplnění předběžné přihlášky na níže uvedeném odkazu. Potvrzení o vašem zařazení nebo nezařazení na tábor dostanou vaši rodiče do pěti pracovních dní na e-mailovou adresu uvedenou v předběžné přihlášce, která musí být řádně vyplněna.

Vzhledem k tomu, že jste vy táborníci rozděleni do oddílů podle věku a do stanů podle pohlaví, má rozhodující slovo o účasti konkrétních dětí hlavní vedoucí tábora.

Ze zkušenosti z nedávných let si preventivně vyhrazujeme právo tábor zrušit, např. při zhoršení epidemiologické situace, nařízení dalších omezujících podmínek atd. Věříme však, že to letos nebude nutné.

Těšíme se na Vás a tábore ahooooj!

Za tým vedoucích ze Skoronic

Michaela Krupová
hlavní vedoucí tábora

 .

Podmínky a provozní řád 2023

 .
Předběžná přihláška 2023

.

Doplňující informace

Seznam věcí na tábor  /  Galerie 2019   /  Facebook

Borovice.cz